Feladatok

  • az OTP Bankcsoport tagjai által kínált változatos termékpaletta értékesítése, segítve ezzel ügyfeleink lakáshoz kapcsolódó, és egyéb pénzügyi céljainak megvalósítását,
  • személyes tárgyalások lebonyolítása, ügyfélállomány folyamatos gondozása
  • az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok határidőre történő elvégzése
  • oktatásokon, tréningeken, meetingeken való aktív részvétel

Akit keresünk

  • legalább középfokú végzettség és MNB hatósági vizsga elvárt (a betanítási időszak alatt az MNB hatósági vizsgára való felkészülésben szakmai támogatást biztosítunk), vagy szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
  • pénzügyi tanácsadói területen szerzett értékesítői tapasztalat előny
  • meggyőző személyiség
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • magabiztos kommunikáció
  • számlaképesség (jelen feladatkör másodállásban is betölthető!)

Amit kínálunk

  • stabil banki háttér
  • országos irodai hálózat
  • aktivitástól függő kiemelt jövedelem jutalékos rendszerben
  • technikai és értékesítési háttértámogatás: termék- és eladástechnikai oktatások
  • sikerorientált csapat
  • előrelépési lehetőség
  • országos munkavégzés, rugalmas munkaidő

Személyes tájékoztatásért jelentkezz önéletrajzoddal az alábbi e-mail címen: