Olyan kolléga jelentkezését várjuk, aki a feladat eredményes ellátásához képes:

  • 10-15 fős csapat felépítésére és irányítására
  • kiválasztani és mentorálni kollégáit
  • stratégiában tervezni, gondolkodni, hogy csapatával elérje üzleti terveit
  • munkatársai teljesítményét folyamatosan felmérni, támogatni, jártas a motiváló vezető gyakorlatában
  • ügyfélszerzésre, ügyfél prezentációk, személyes tárgyalások lebonyolítására
  • rendszeresen konzultálni felettes vezetőivel (írásban és személyesen) saját és csapata teljesítményéről

A munkakör betöltéséhez kapcsolódó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség és MNB hatósági vizsga elvárt, vagy szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
  • szolgáltatás-értékesítési gyakorlattal rendelkezik
  • önállóan és felelősségteljesen végzi munkáját
  • eredményorientált, motivált, dinamikus személyiség
  • munkájában határozott és következetes
  • rendelkezik vezetői gyakorlattal
  • kiválóan kommunikál mind szóban, mind írásban
  • számlaképes

Amit kínálunk

  • az OTP Bankcsoport tagjai által kínált változatos termékpaletta értékesítése, segítve ezzel ügyfeleink lakáshoz kapcsolódó, és egyéb pénzügyi céljainak megvalósítását
  • országos irodai háttér
  • technikai és értékesítési háttértámogatás: termék- és eladástechnikai oktatások
  • aktivitástól függő kiemelt jövedelem jutalékos rendszerben
  • folyamatos incentive kiírások
  • előrelépési lehetőség
  • országos munkavégzés, rugalmas munkaidő

Személyes tájékoztatásért jelentkezz önéletrajzoddal az alábbi e-mail címen: